Jedno z největších tuzemských vinařství Znovín Znojmo se loni vrátilo do zisku. Podle prvních odhadů vydělalo po zdanění asi pět milionů korun. Firmě vzrostly také výnosy na 295 milionů. ČTK to dnes řekl ekonomický náměstek společnosti Štěpán Bilíček.
Znovín Znojmo se loni vrátil po roční pauze do zisku
26. února 2014 14:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/183004
Zdroj: Agris.cz