Správě šumavského parku hrozí až dvoumilionová pokuta za postavení vyhlídkových věží. Poblíž Srní, Plešného jezera, na Černé hoře u Kvildy a v Českých Žlebech je totiž vedení rezervace vybudovalo bez stavebního povolení. Nejedná se přitom o první případ černé stavby z iniciativy správy parku.
NP Šumava nové vyhlídky postavil načerno, hrozí mu vysoká pokuta
6. března 2014 6:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/183094
Zdroj: Agris.cz