zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Společnost PGRLF otevírá program Investiční úvěry Zemědělec

27.09.2021
Zemědělství
Společnost PGRLF otevírá  program Investiční úvěry Zemědělec

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. vyhlašuje 13. kolo programu Investiční úvěry Zemědělec. Spuštění programu proběhne ve středu 13. října 2021 v 9.00 hodin.

Program Investiční úvěry Zemědělec patří k důležitým nástrojům pomoci českým zemědělcům, a zároveň i k vyhledávaných titulům společnosti PGRLF. V rámci tohoto programu mohou klienti žádat o snížení jistiny úvěru až ve výši 400 000 Kč, přičemž nesmí překročit 30 % z celkové výše poskytnutého úvěru. U začínajících podnikatelů může činit podpora na snížení jistiny úvěru až 40 % z celkové výše poskytnutého úvěru.

,,Ministerstvo zemědělství podporuje prostřednictvím programů PGRLF české zemědělství, jeho rozvoj, výkonost a produkci. Dlouhodobě se nám daří zvyšovat investice do obnovy zemědělské techniky, což pomáhá konkurenceschopnosti zemědělských podniků a přispívá i k lepší péči o zvířata a půdu," řekl ministr zemědělství, Miroslav Toman.

,,V portfoliu PGRLF naleznou klienti řadu zajímavých programů, přičemž některé jsou otevřeny po celý rok, anebo potom ty, jakým je například titul Investiční úvěry Zemědělec, které jsou vyhlašovány na kratší období. Konkrétně 13. kolo Investičních úvěrů Zemědělec bude otevřeno 13. října 2021, a zároveň pro toto kolo byl stanoven limit 250 přijatých žádostí," doplnil předseda představenstva PGRLF, Vladimír Eck.

13. kolo Investičních úvěrů Zemědělec je určeno pouze pro žadatele, kteří v uplynulých 12 měsících neuzavřeli smlouvu s PGRLF o poskytnutí úvěru ve stejném programu. S pokyny a přesnými pravidly programu se mohou klienti seznámit s předstihem na webových stránkách společnosti v sekci KE STAŽENÍ. Samotnou žádost lze poté podat pouze elektronickou formou prostřednictvím formuláře, který bude dostupný po spuštění programu na www.pgrlf.cz.

Pro bližší informace mohou žadatelé využít následujících kontaktů:

? Infolinka úvěrového a analytického oddělení: 727 946 538

? E-mail: info@pgrlf.cz

? IT podpora: helpdesk@pgrlf.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
4
11. 2021
4.11.2021 - Konference
Praha, HubHub - Palác Ara
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí