Středa, 31. května 2023

19. října - Den poděkování úklidovým pracovníkům

Thank Your Cleaner Day je zvláštní den jednou v roce, který věnujeme všem úklidovým pracovníkům. Poprvé ho v roce 2015 oslavila novozélandská profesní organizace úklidových služeb, Building Service Contractors, aby poděkovala lidem, kteří naše pracoviště udržují čistá, bezpečná a hygienická.

19. října - Den poděkování úklidovým pracovníkům

Slavnostní poděkování nominovaným úklidovým pracovníkům a pracovnicím proběhne kromě České republiky i v dalších 49 zemích ve středu 19. října 2022. Na organizaci a podpoře Thank your cleaner day v ČR se podílejí také organizace IFMA (International Facility Management Association) a CAC (Česká asociace úklidu a čištění).

I v letošním roce mohou dát zákazníci a ostatní pracovníci opět najevo svým úklidovým pracovníkům, že si jejich práce váží a oceňují ji, a to zanecháním zprávy, předáním malého dárku nebo jednoduše slovem ,,Děkuji!".

Mnoho pracovníků, kteří naše pracoviště udržují čistá a bezpečná, vykonává svoji práci večer nebo o víkendech, a jen zřídka se tak setkají s těmi, pro které to dělají. Den poděkování - Thank Your Cleaner Day byl zaveden proto, abychom mohli ocenit práci a angažovanost odborníků, na které se denodenně spoléháme.

Vyzýváme nejenom vedoucí pracovníky, ale i běžné zaměstnance k tomu, aby i na svých pracovištích a sociálních sítích prostřednictvím hashtagu #thankyourcleanerday sdíleli materiály poskytnuté na webových stránkách www.thankyourcleanerday.com, aby tak posílili povědomí o hodnotném přínosu těchto úklidových pracovníků a povzbudili k vyjádření vděku i ostatní.

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Meva - výrobky prověřené generacemi
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů