Pátek, 2. prosince 2022

DEN ZDRAVÍ VE VELKÉM MEZIŘÍČÍ

20. září 2009
DEN ZDRAVÍ VE VELKÉM MEZIŘÍČÍ

Velké Meziříčí - Přibývá lidí, kteří chtějí být zdraví, ale nemají odvahu si přiznat, že většina jejich potíží je výsledkem nezdravého životního stylu. Přibývá ale také lidí, kteří pochopili, že ke zdraví vede jen jedna cesta a tou je zdravý životní styl.

Srdečně vás zveme na tradiční akci Den zdraví, která se uskuteční ve čtvrtek 24. 9. 2009 od 10.00 do 17.00 hodin ve velkém sále a přilehlých prostorách Jupiter clubu ve Velkém Meziříčí.

"Návštěvníci si mohou zkontrolovat svůj zdravotní stav - nechat si zdarma změřit krevní tlak, puls, množství cukru a hladinu kyslíku v krvi, ochutnat a nakoupit zdravé biopotraviny i nápoje a poučit se o zdravé životosprávě," upozorňuje na nabídku programu Jana Janová - jedna z organizátorek akce.

Dále bude možnost seznámit se s šetrnou kosmetikou, s oděvy a výrobky nejen z vlny, knihami o zdravém životním stylu i netradičními stavebními materiály. V průběhu akce bude také možnost vyzkoušet odborně provedenou masáž, shlédnout vystoupení Tai Chi, zúčastnit se odborné přednášky na téma Tajemství skutečného zdraví.

"Zajímavá bude jistě také představení projektu UNICEF " Adoptuj panenku, zachráníš dítě ", jehož prostřednictvím můžeme i my pomoci dětem z méně rozvinutých zemí naší planety. Projekt je zaměřen na podporu očkovacích programů UNICEF, díky nimž se každoročně podaří v těchto zemích zachránit život téměř třem milionům dětí," upřesňuje Janová.

Město Velké Meziříčí bude na akci prezentovat Plán zdraví města. Svou činnost také představí organizace, které se zabývají péčí o přírodu. Celý Den zdraví budou provázet zajímavé výstavy.

Na Den zdraví vás zve Středisko ekologické výchovy Ostrůvek společně s Jupiter clubem a městem Velké Meziříčí. Celou akci finančně podpořilo Ministerstvo životního prostředí a město Velké Meziříčí.

Více informací poskytne:

Ing Jana Janová, 566 522 831, ostruvek@chaloupky.cz

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů