zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Zemědělství Šance pro firmy v zemědělských projektech

06.06.2012
Zemědělství
Zemědělství Šance pro firmy v zemědělských projektech

Další z řady sektorových seminářů se tentokrát zaměří na příležitosti, které se podnikům nabízejí v programech EU v sektoru zemědělství a rozvoje venkova ve třetích zemích.

Ve středu 13. června 2012 pořádají Stálá zastoupení členských států při EU společně s podnikatelskými reprezentacemi a agenturami na podporu exportu v Bruselu tradiční Sektorový seminář pro konzultantské společnosti, podnikatelské a další subjekty. Seminář bude zaměřen na projekty unijní spolupráce ve třetích zemích v sektoru zemědělství, rozvoje venkova a bezpečnosti potravin. Výběrová řízení a grantové výzvy na realizaci těchto projektů jsou otevřena i českým subjektům z podnikatelské, nevládní neziskové i akademické sféry.

Seminář nabídne informace o aktuálních programech vnější spolupráce EU v zemích západního Balkánu a Turecka, zemích jižního Středomoří i zemích ACP v oblasti zemědělství, rozvoje venkova a bezpečnosti potravin. Představí procesní pravidla pro účast v tendrech a umožní navázání kontaktů a sjednání schůzek přímo na místě, jak s potencionálními partnery pro budoucí společnou účast v tendrech, tak i s experty z Evropské komise, Evropské investiční banky, Evropské banky pro obnovu a rozvoj a další.

Rádi bychom Vás tímto na uvedený seminář pozvali. Podrobné informace, včetně programu semináře naleznete na http://www.sectorseminars.eu/. Registrovat se lze přímo na uvedených webových stránkách. Termín pro registraci je 21. květen. Registrační poplatek činí 175 eur.

Podrobné informace o příležitostech, které českým firmám nabízejí unijní projekty ve třetích zemích, najdete na stránkách Stálého zastoupení EU pro podnikatele.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
ABF
10
2. 2022
10-12.2.2022 - Veletrh, výstava
Praha 9 - Letňany
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí