Prakticky po celé polistopadové období se musela nejpočetnější skupina občanů ČR - vlastníci pozemků, potýkat s větší či menší mírou omezování vlastnických práv, především z pohledu nakládání se svým majetkem. I to byl a ještě stále je jeden z mnoha kamínků do mozaiky se společným jmenovatele "blbé nálady", jak jí už před mnoha lety nazval docela výstižně exprezident Václav Havel.
Je třeba hájit vlastníky
28. května 2014 13:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/184055
Zdroj: Agris.cz