Farmáři ze západního Polska pohrozili vládě vyvoláním masových nepokojů, pokud dá zelenou otevření nového povrchového uhelného dolu a elektrárny. Plán Varšavy totiž počítá s vysídlením tisíců obyvatel, podle zemědělců navíc hrozí znehodnocení půdy. Krajina v okolí měst Krobia a Mieska Górka se má brzy změnit k nepoznání.
Polští farmáři hrozí povstáním kvůli uhelnému dolu, pomáhá jim výrobce kečupů
1. ledna 2015 19:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186609
Zdroj: Agris.cz