Rýže vypěstovaná ve Fukušimě poprvé od jaderného neštěstí v roce 2011 prošla radioaktivní kontrolou. Uvedla to dnes agentura Reuters s odvoláním na informace od úředníka, který má kontrolu na starosti. Havárie ve Fukušimě byla největší jadernou katastrofu od dubna 1986, kdy explodovala elektrárna v ukrajinském Černobylu.
Rýže z Fukušimy poprvé od 2011 prošla radioaktivní kontrolou
5. ledna 2015 9:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186628
Zdroj: Agris.cz