Děti alergické na lepek i diabetici se od zítřka budou moci ve školních jídelnách normálně najíst. Stravovací zařízení ve školách totiž začnou oficiálně připravovat diety. Praxi zlegalizoval Nový rok a ministerstvo jej hodlá dále podpořit. Školám, které se pro takové vaření rozhodnou, hodlá zvednout dotace na potraviny.
Bezlepkově i pro diabetiky. Školní jídelny mění stravování
5. ledna 2015 10:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186630
Zdroj: Agris.cz