O tom, že hojnost cukru lidskému zdraví neprospívá a přemíra už přímo škodí, dávno není sporu. Poslední dobou ale kampaň za omezení rostoucí spotřeby cukru výrazně sílí, a to nejen mezi lékaři. Naposledy se za zdanění cukru podobně jako tabáku vyslovila britská kuchařská hvězda Jamie Oliver.
Cukr je zlo. Zaslouží si prý extra daň
6. ledna 2015 12:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186646
Zdroj: Agris.cz