Zemědělci v Olomouckém kraji loni z polí sklidili více obilí, brambor i cukrové řepy než v roce 2013, který farmářům moc nepřál. Nejvíce se zvýšila sklizeň brambor, kterých ve skladech skončilo o pětinu více než předloni. Vyplývá to z předběžných údajů Českého statistického úřadu.
Farmáři v Olomouckém kraji loni sklidili víc obilí,brambor i řepy
8. ledna 2015 6:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186669
Zdroj: Agris.cz