Špatné, špatné. Bylo málo ovoce, a tak i málo pálenek," těmito slovy zhodnotil rok 2014 Petr Kubas, provozovatel pěstitelské pálenice v Hrádku u Slavičína. Zatímco v minulých letech se ještě v tuto dobu z pálenic v okolí kouřilo jedna radost, letos v lednu se pálí už jen výjimečně.
Pálenka je dobrá. ?Je jí ale žalostně málo
9. ledna 2015 15:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186693
Zdroj: Agris.cz