Němci podle předběžných údajů loni vypili o něco více piva, je to zároveň první nárůst za osm let. Spotřeba na hlavu dosáhla 106,9 litru, což bylo zhruba o sklenici více než v roce 2013, kdy spotřeba na hlavu činila 106,6 litru. Uvedla to agentura DPA s odvoláním na údaje svazu pivovarů.
Němci zřejmě loni poprvé po osmi letech vypili více piva
13. ledna 2015 7:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186721
Zdroj: Agris.cz