Američtí farmáři a potravináři volají po plném obnovení obchodu s Kubou. Příležitosti na ostrově vidí i turistický ruch a další odvětví. Skeptici však varují, že zrušení embarga potrvá a nemusí znamenat slibovaný přínos. Bílý dům v prosinci oznámil záměr normalizovat vztahy zemí a jednat s Kongresem o zrušení obchodního embarga.
Američtí farmáři tlačí na Kongres kvůli obnovení obchodu s Kubou
13. ledna 2015 9:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186725
Zdroj: Agris.cz