K 31. březnu 2015 dojde k ukončení regulace trhu s mlékem pomocí kvót. Plnění
individuálních kvót mléka v kvótovém roce 2014/2015 bude vyhodnoceno jako v předchozích letech do konce června 2015. V případě překročení národní kvóty bude stanovena dávka z přebytku, která musí být uhrazena do 1. října 2015 buď odběratelem, který je odpovědným za výběr dávky z přebytku v případě dodávek, nebo producentem v případě přímého prodeje.
Informace o změnách spojených s ukončením platnosti systému mléčných kvót a novým nařízením vlády č. 282/2014 Sb.
14. ledna 2015 6:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186738
Zdroj: Agris.cz