Produkce medu v Česku loni meziročně klesla o zhruba 11 procent na 7162 tun. V naprosté většině šlo o světlý květový med, naopak v důsledku počasí se takřka vůbec neurodil tmavý lesní med. V tuzemsku loni přibylo včelstev i včelařů. Informoval o tom Miloslav Peroutka z Českého svazu včelařů.
Čeští včelaři loni vyrobili 7162 tun medu. O 11 procent méně
14. ledna 2015 9:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186743
Zdroj: Agris.cz