Interaktivní prostředí českého lesa neboli Laboratoř ticha bude součástí tuzemského pavilonu na letošním Expu v Miláně. Česká republika ho jako první země už postavila. Výstava začíná v květnu, italská média ale již nyní zařadila českou expozici mezi pět pavilonů doporučených k návštěvě, a to hned za domácí pavilon Itálie.
Italská média doporučují: Český lesní pavilon na EXPO 2015
14. ledna 2015 13:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186748
Zdroj: Agris.cz