Dovoz masa se dnes musí hlásit dva dny předem. Tato povinnost by se měla opět zkrátit na původní jeden den. Dohodli se na tom importéři, zpracovatelé a ministerstvo zemědělství. Dočasné zpřísnění reagovalo na ruské sankce a mělo chránit český trh před nelegálními dovozy.
Lhůta pro nahlášení dovozu masa se opět zkrátí na 24 hodin
29. ledna 2015 9:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186925
Zdroj: Agris.cz