Odbyt německých pivovarů se loni zvýšil o jedno procento na 95,6 milionu hektolitrů, a zaznamenal tak první nárůst od roku 2006. Oznámil to dnes tamní statistický úřad. Pro domácí spotřebu bylo určeno 80 milionů hektolitrů, což je nárůst o 0,4 procenta.
Odbyt německých pivovarů se loni vrátil k růstu
30. ledna 2015 15:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186949
Zdroj: Agris.cz