Ochlazení, které se do České republiky dostalo koncem ledna, počátkem února zesílí. Teploty přes den se budou pohybovat kolem bodu mrazu. Od druhého únorového týdne se začne oteplovat a přes den už by mrznout nemělo. Srážek by mělo být v únoru víc, než je obvyklé.
Únor bude chladný s větším množstvím srážek
2. února 2015 6:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/186952
Zdroj: Agris.cz