Pesimisté tvrdí, že při absenci sněhu a mrazu zaprvé přežijí v půdě všichni škůdci a choroby, takže setí bude velice obtížné, zadruhé, že například u řepky hrozí zahnívání kořenů, a za třetí se obávají, že kvůli nadprůměrně teplé zimě zůstanou pole plná plevele, který bude na jaře jen velmi těžké zlikvidovat.
Než přijdou velké mrazy, je potřeba, aby napadl sníh
5. února 2015 9:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187005
Zdroj: Agris.cz