Poplatek za odběr minerálních vod, z nichž se vyrábějí pitné balené vody, se zvýší ze tří na pět korun za metr krychlový. Počítá s tím návrh ministra financí Andreje Babiše, který by měl začít platit nařízením vlády. Dotkne se výrobců jako je Poděbradka či Karlovarské minerální vody, ceny vody v obchodech by se zvýší minimálně, nebo vůbec.
Poplatek za minerálky se zvýší. Balení může zdražit jen o haléře
5. února 2015 13:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187009
Zdroj: Agris.cz