Na brněnském výstavišti se letos na konci června uskuteční premiérový ročník Národní výstavy myslivosti, kterou chtějí pořadatelé opakovat jednou za dva roky. Veletrhy Brno tak reagují na přání myslivců, kteří už mají jednu výstavu Silva Regina. Nová výstava však má být určená více široké veřejnosti, informoval v tiskové zprávě ředitel výstavy Jan Kuběna.
V Brně se letos poprvé uskuteční Národní výstava myslivosti
9. února 2015 14:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187043
Zdroj: Agris.cz