Město Kolín se bude o městské lesy starat už od letoška samo. Od roku 2008 s kolínskými lesy hospodařila firma Less & Forest, která zkrachovala a podle radnice opomíjela rekreační funkci lesů. Záměrem radnice je nyní více otevřít lesy veřejnosti, řekla dnes ČTK mluvčí Kolína Jiřina Holubová.
Město Kolín bude hospodařit se svými lesy samo
11. února 2015 11:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187070
Zdroj: Agris.cz