Desítky tisíc lidí, kterým komunisté za minulého režimu znárodnili pozemky, se náhradních nemovitostí od státu nedočkají. Místo polí nebo stavebních parcel dostanou jen mizivou finanční náhradu. Státu kvůli tomu hrozí soudní spory.
Konec restitucí. Místo pozemků dostanou lidé jen drobné
13. února 2015 6:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187093
Zdroj: Agris.cz