Smutnému rekordu v podobě jedné z nejvyšších pokut pro státní úřad nejspíš neujde ministerstvo zemědělství. Po pokusu o odvolání mu finanční úřad potvrdil více než půlmiliardovou pokutu za pochybení v IT zakázkách v letech 2005 až 2011. ,,Platební výměr ve výši 535 milionů korun je tak splatný ke dni 31. prosince 2015," potvrdil mluvčí ministerstva Radek Melichar.
Zemědělství dostalo půlmiliardovou pokutu, Jurečka se chce bránit
16. února 2015 9:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187113
Zdroj: Agris.cz