Středočeský hejtman Miloš Petera (ČSSD) předložil Poslanecké sněmovně novelu lesního zákona, která by zabránila případné privatizaci státních lesů. Poslanci by se měli materiálem zabývat zřejmě na příští schůzi, řekl Petera novinářům. K prosazení takzvané nezcizitelnosti státních lesů se sice současná vláda ČSSD, ANO a KDU-ČSL zavázala ve svém vládním prohlášení, ale zatím tento závazek nesplnila.
Petera chce ve Sněmovně prosadit zákaz prodeje státních lesů
17. února 2015 6:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187128
Zdroj: Agris.cz