Již za dva měsíce se uskuteční druhý ročník dobrovolnické úklidové akce s názvem Ukliďme Česko, jejímž cílem je zbavit česká města, vesnice a přírodu volně odhozeného nepořádku a černých skládek. Loňský první ročník této celorepublikové akce se shledal s velkým úspěchem, zúčastnilo se jej na 6 000 dobrovolníků, kteří na 280 místech České republiky sesbírali na 350 tun odpadu.
Do akce Ukliďme Česko zbývají 2 měsíce. Uklízet bude i ministr...
17. února 2015 15:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187139
Zdroj: Agris.cz