Včelám se v posledních letech nedaří dobře. To ví asi každý. Proč? Zřejmě včelaříme blbě. Často se lidí ptám: Co vlastně o včelařích víte? Jsme přece tradičně nejzavčelařenější místo na zemi a to by se mělo odrazit v obecné vzdělanosti v oboru. Jenže většina nevčelařů neví ani tenhle fakt.
V Česku včelaříme blbě, medaři plní úly chemií, píše pronásledovaný včelař
18. února 2015 10:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187148
Zdroj: Agris.cz