Českou republiku bude na letošní světové výstavě Expo v Miláně reprezentovat příroda. Ve speciálním pavilonu vyroste reálný, z tuzemska dovezený les se všemi typickými rostlinami. Ty se už teď pěstují v Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze na Albertově.
Botanici finišují s přípravou českého lesa pro EXPO do Milána
18. února 2015 13:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187152
Zdroj: Agris.cz