Jsem soukromě hospodařící zemědělec a zároveň místopředseda zemědělského družstva. Toto netradiční spojení mi umožňuje zhodnotit oboustranným pohledem ekonomické postavení obou rozdílných skupin podniků. Při přečtení všech článků, které v Zemědělci v poslední době vyšly k tématu zvýhodnění malých nebo velkých zemědělců, hodnotím jako nejméně objektivní článek Ing. Pýchy ,,Jak je to se zvýhodněním" v Zemědělci č. 6/2015.
Jak je to se zvýhodněním?
19. února 2015 13:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187167
Zdroj: Agris.cz