Daňové zvýhodnění vysokoprocentních a čistých biopaliv, které mělo skončit s koncem června, bude platit dál. Vláda odsouhlasila novelu zákona o spotřebních daních, jež toto zvýhodnění prodlužuje. Hlavní myšlenkou je postupně snížit emise z pohonných hmot a zajistit podíl energie v dopravě právě z obnovitelných zdrojů.
Daňové slevy na biopaliva nekončí
24. února 2015 6:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187210
Zdroj: Agris.cz