Zemědělci na Vysočině dnes založili Agroklastr, podle nich první v Česku. Společně chtějí hledat cestu, jak udržet zemědělskou výrobu na pozemcích kolem vodárenských nádrží a jiných zdrojů vody. Ustavující schůze se konala v jihlavském sídle kraje.
Zemědělci na Vysočině založili Agroklastr, prý první v Česku
25. února 2015 14:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187236
Zdroj: Agris.cz