Stát přijde v důsledku černého trhu s vínem ročně zhruba o 2,5 miliardy korun. Uvedl to na tiskové konferenci prezident Svazu vinařů ČR Tibor Nyitray. Podle studií, které si svaz nechal vypracovat, skončí nezdaněno zhruba 100 milionů litrů vína ročně. Sudové víno se v Česku prodává na zhruba 30.000 místech.
Svaz: Stát přijde kvůli černém trhu s vínem ročně o 2,5 miliardy Kč
25. února 2015 15:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187238
Zdroj: Agris.cz