Ministr životního prostředí Richard Brabec se dnes v Praze setkal se svým saským protějškem, státním ministrem pro životní prostředí a zemědělství Thomasem Schmidtem. Mezi hlavními tématy společného jednání byla splavnost Labe, ochrana přírody v národních parcích či spolupráce ohledně ochrany klimatu.
Ministr Brabec po schůzce s Thomasem Schmidtem: Spolupráce při řešení problému se zápachem v česko-saském pohraničí musí být akčnější
26. února 2015 14:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187253
Zdroj: Agris.cz