Zvenčí nová provozovna v historickém centru Olomouce vypadá jako obyčejná cukrárna, při příchodu dovnitř ale návštěvníky překvapí lehký závan povědomé vůně, kterou mozek nemá spojenou se sladkostmi. Většina zákusků pečlivě srovnaných v chladicí vitríně je totiž vyrobena z olomouckých tvarůžků.
Nová cukrárna v Olomouci se sladce jen tváří a voní po tvarůžkách
3. března 2015 16:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187312
Zdroj: Agris.cz