Letošní zima se zařadila mezi nejteplejší v historii měření na našem území. Plyne to z údajů Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), podle nichž byla průměrná teplota od začátku prosince do konce února 0,7 stupně, což je o 1,9 stupně více než průměr z let 1971 až 2000, uvedl mluvčí ČHMÚ Petr Dvořák.
Letošní zima byla teplá, loňská však byla ještě mírnější
4. března 2015 8:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187319
Zdroj: Agris.cz