Dánské ministerstvo obrany zahájilo pilotní projekt, jehož snahou je navýšit využívání biopotravin ve vojenských kantýnách. ,,Každý rok armádní kantýny uvaří 1,1 milionů pokrmů," říká dánský ministr obrany Nicolai Wammen. ,,Těší mne, že můžeme takto velkou poptávkou pomoci ekologickým zemědělcům."
Dánský ministr obrany: naši vojáci si zaslouží biopotravin
10. března 2015 7:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187389
Zdroj: Agris.cz