Česká republika by podle prezidenta Agrární komory ČR Miroslava Tomana měla víc přispívat na spolufinancování Programu rozvoje venkova, kterým do země proudí miliardové dotace z fondů Evropské unie. Česko má jedno z nejnižších spolufinancování programu v EU, což ohrožuje jeho konkurenceschopnost, řekl dnes Toman na sněmu komory v Olomouci.
Toman: Česko by mělo víc přispívat na Program rozvoje venkova
12. března 2015 13:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187427
Zdroj: Agris.cz