Ve druhé polovině března by mělo být nadprůměrně teplo, teploty by mohly vystoupat až ke 14 stupňům Celsia. Na přelomu března a dubna by se však mělo ochladit a v první polovině dubna by se teploty měly pohybovat většinou pod dlouhodobým průměrem. V pravidelném měsíčním výhledu počasí to dnes uvedl Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).
Do konce března bude teplo, na přelomu měsíce se ochladí
16. března 2015 6:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187453
Zdroj: Agris.cz