Procentní podíl Američanů, kteří si denně dopřávají šálek kávy, klesá již třetím rokem za sebou. Důvodem je hlavně nižší spotřeba starších konzumentů. Vyplývá to z každoroční studie vypracované Národním svazem kávy (NCA). Podle nejnovějšího průzkumu mezi Američany nad 18 let si dá kávu denně 59 procent dotazovaných.
Počet Američanů, kteří denně pijí kávu, nadále klesá
16. března 2015 11:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187459
Zdroj: Agris.cz