Státní ústav pro kontrolu léčiv zatím nemůže dokončit soutěž na českého pěstitele léčebného konopí, jeden z účastníků ji napadl u antimonopolního úřadu. Smlouvu s pěstitelem proto stát zatím nepodepíše. Podle serveru idnes.cz tak není jasné, jak dlouho bude Úřad pro ochranu hospodářské soutěže o věci rozhodovat, a tedy ani to, kdy se první legální tuzemské konopí dostane k pacientům.
Pěstování léčebného konopí se odkládá, jeden z účastníků napadl tendr
18. března 2015 7:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187485
Zdroj: Agris.cz