Na Vysočině začali zemědělci díky mírné zimě pracovat na polích s předstihem. V některých částech kraje už vyjely traktory v prvním březnovém týdnu. Teď podniky hlavně přihnojují ozimy a sejí jarní ječmen. Na Pelhřimovsku se pomalu připravují na sázení brambor, které však na tradičně bramborářské Vysočině naplno začne zřejmě až od dubna.
Práce na polích Vysočiny díky mírné začaly s předstihem
18. března 2015 14:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187496
Zdroj: Agris.cz