Češi jsou nemocní, protože se stravují nepravidelně a jejich jídelníček je nevyvážený. Ve stravě mají nadbytek nezdravých tuků, cukru, soli a naopak málo ovoce a zeleniny. K tomu mají také málo pohybu, uvedla na dnešním workshopu Akademie zdravého životního stylu lékařka Marie Nejedlá z iniciativy Vím, co jím a piju.
Češi jsou nemocní, protože jedí nepravidelně a špatně
27. března 2015 12:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187606
Zdroj: Agris.cz