Nejen o Vánocích, ale i o Velikonocích se na náměstí v Domažlicích objevují kádě s kapry. Domažlické městské lesy, které hospodaří na 13 rybnících ve vlastnictví města, prodávají kapry přímo na náměstí už několik let. Letos si budou moci lidé pořídit ryby z městských rybníků na náměstí v pátek 3. dubna.
V Domažlicích se budou o Velikonocích prodávat kapři z kádě
27. března 2015 14:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187611
Zdroj: Agris.cz