Od dubna mohou evropští zemědělci vyprodukovat neomezené množství mléka. Končí totiž takzvané mléčné kvóty, které posledních 31 let limitovaly objem a export. Někteří čeští mlékaři se bojí, že konec regulace jim přinese problémy, podle náměstka ministra zemědělství se ale v nejbližší době nic nezmění.
Mléčné kvóty končí, ministerstvo zemědělství nečeká velké změny
31. března 2015 15:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187642
Zdroj: Agris.cz