Vývoz skotské whisky se v loňském roce poprvé za desetiletí snížil. Vyplývá to podle listu The Guardian z údajů, které dnes zveřejnila Asociace skotské whisky (SWA). Hodnota tohoto exportu klesla o sedm procent na 3,95 miliardy liber (téměř 150 miliard Kč), zatímco jeho objem se snížil o tři procenta na 1,19 miliardy lahví.
Export skotské whisky loni poprvé za desetiletí klesl
2. dubna 2015 8:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187676
Zdroj: Agris.cz