Na jaře houby příliš nerostou, stovky lidí se však do lesa stejně s košíky vydávají. Proč? Kvůli rostlině, která vypadá jako konvalinka, ale voní po stroužcích paličáku. ,,Letošní teplá zima rostlinám přála. Jsou sice ještě malé, ale již se dají trhat a konzumovat," zmiňuje jeden ze sběračů Václav Petrásek z Bořetic.
Lesy jsou začátkem jara plné trhačů medvědího česneku
7. dubna 2015 8:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187712
Zdroj: Agris.cz