V Pardubickém kraji končí první jarní práce na polích. Farmáři už zaseli většinu obilovin. Kukuřici budou podniky sít v dubnu a květnu. Mírná zima v některých oblastech vylákala ven hlodavce, kteří poškodili ozimé obiloviny. ČTK to řekli zástupci okresních agrárních komor.
V Pardubickém kraji farmáři dokončují setí obilovin
9. dubna 2015 8:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187741
Zdroj: Agris.cz